Sitek – czyli raper bez własnej płyty

Sitek to MC, który na polskim rynku muzycznym działa już od 2003 roku. Wtedy to pracował z Poterą i oboje stworzyli swój zespół nazwany TWL. Zespół doczekał się nawet własnej płyty „Terror w Liryce”. Płyta spotkała się z dość dużym zainteresowaniem co z pewnością napędziło artystę do dalszych działać. Przez 3 lata (2005-2007) pracował on nad kolejnym albumem. Płyta miała się nazywać „Ja kradnę bity”. Niestety pech chciał, że nigdy nie ujrzała ona światła dziennego i dalsze prace zostały porzucone.

Dla mnie Sitek to najbardziej genialny MC w Polsce z ostatnich lat. Świadczy o tym wiele pozytywnych opinii na jego temat w Internecie oraz ogromna ilość fanów, którzy z niecierpliwością czekają na dalsze losy artysty. Czy Sitek ma pecha? Może nie umie się odnaleźć w muzycznym świecie. Nie wiem, ale na pewno tkwi w nim wielki potencjał.

2 lata po klęsce wydania płyty Sitek wystąpił gościnnie w singlu EP „Demo” Busza. Ten występ dał mu nowej siły do pracy, gdyż spotkał się z niezwykle przychylnym przyjęciem. Obecnie artysta pracuje podobno nad swoją płytą solową i miejmy nadzieję, że wreszcie mu się uda, a my będziemy mieli MC na światową miarę.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s